38 Görüntülenme
Yenilmezler 4 Son Oyun 2019 full izle
8.5 IMDB Puanı

Yenilmezler 4 Son Oyun 2019 full izle

(Avengers: Endgame (2019))

Yenilmezler 4 Son Oyun


Yenilmezler 4 izle, Serinin son serisi 2019 Son oyun filmini Full HD kalitede izleyerek filmin oyuncuları hakkında bilgi sahini olabilirsin. Bir kahraman serisi olan bu serinin üçüncü filmi olan Yenilmezler 3, 2019’un Nisan ayında vizyona girmiştir. Önceki serilerin devamı şeklinde olan bu film oldukça başarılı yapılardan biridir. Diğer filmlerinde aldığı başarıyı bu filmde de devam ettirmiştir. Filmin yönetmenliğini iki isim yapmıştır. Bu isimler Joe Russo ve Anthony Russo’dur. Bu film aksiyon, macera ve fantastik türlerinin hepsini içinde barındırıyor.
Yenilmezler 4 izle listesi içinde yer alması gereken bir fantastik bir film. Filmde birçok kahramanın bir önceki bölümde yaşadığı talihsizlikten kurtulma maceralarını anlatıyor. Her anı heyecanlı ve macera dolu bu film özellikle süper kahraman severlerin vazgeçemediği bir seri haline gelmiştir.

Yenilmezler 4 Konusu


Bir serinin üçüncüsü olan bu film ikinin devamı olarak yapılmıştır. Thano en tehlikeli düşmanlardan biridir Thanos en etkili Sonsuzluk Eldivenini ele geçirir ve bu bazı kahramanların ortadan kaybolmasına neden olur. Kahramanların bir kısmında dünyada kalmış olmasına rağmen yaşadıkları bu kötü olay ile birlikte kabuklarına çekilmiş ve kendilerini sorgular olmuşlardır.
Kaybolan kahramanları bulmak için dünyada kalan kahramanları organize eden Ant Man geri dönüşün ateşini fitilleyecektir. Bu noktadan sonra başlayan olaylar ve macera silsilesi sizlere ekran başın bağlayacak. Yenilmezler 4 konusu gereği önceki filmlerin etkisi ile devam ettiği için filmi seri şeklinde izlemenizi tavsiye ederiz. Macera ve fantastik severlerin listesinde başlarda yer alacak bu film oldukça başarılı yapılardan biri.

Yenilmezler 4 Oyuncular


Bu filmin kadrosundan başarılı birçok isim bir araya gelmiş durumda. Kahramanların yanı sıra kadroda yer alan başka birçok başarılı isim daha bulunmaktadır. Kalabalık ve güzel bir oyuncu kadrosu olan bu filmde oyunculuklar beğeni kazanmayı başarmıştır. Yenilmezler 4 oyuncular listesinde yer alan isimlerden bazıları Robert Downey Jr. Chris Evans ve Mark Ruffalo’dur.
Filmin kadrosunda yer alan başarılı isimlerden diğerleri ise Chris Hemsworth, Brie Larson, Jeremy Renner, Paul Rudd, Karen Gillan, Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Josh Brolin, Benedict Wong, Danai Gurira, Chris Pratt, TessaThompson’dur. Bu isimler dışında daha birçok başarılı ismi barındıran bu film olduk başarılı bir oyuncu karosuna sahip.
Robert Downey Jr.
1965 yılında New York’ta dünyaya gelen başarılı oyuncu bugün kariyerinde çok önemli bir yerde yer alıyor. Oyunculuğunun yanı sıra yapımcılık da yapmaktadır. Oyuncu Yahudi kökenli bir ailenin oğludur. Hayatında yaşadığı talihsizliklerden dolayı eğitim hayatını yarım bırakan oyuncu kendini geliştirerek önemli yerlere gelmiştir.
Chris Evans
Yakışıklı oyuncu 1981 yılında Amerika’da dünyaya gelmiştir. Başarılı oyunculuğunun yanı sıra yapımcılık da yapmaktadır. Yönetmen bir anneye sahip olan Chris Evans annesi Lisa Evans’dır. Kaptan Amerika rolü ile oldukça üne sahip olan oyuncu aynı başarı ile kariyerine devam etmektedir.
Scarlett Johansson
Güzel oyuncu 1984 yılında New York’ta doğmuştur. Yapımcı, oyuncu ve senarist olan başarılı isim birçok önemli filmde rol almıştır. Yapımcı bir anneye sahip olan Scarlett Johansson kariyerine oyunculuk ile başlamıştır.

Yuri Boyka, önemli turnuvalarda boy gösterebilmek için son hakkını kullandığı bu maçta karşı rakibi Viktor Gregov'u yenip ve aynı zamanda rakibinin komalık olup ölmesine neden olur. Bu üzüntü verici olaydan sonra yaptığı her şeyi sorgulamasına neden olur. Bu film serinin son çekilen filmidir. Seyirciye bu filmde veda edilmiştir.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum