Yarına Tek Bilet izle 2020 Filmi (Netflix)
6.3 IMDB Puanı

Yarına Tek Bilet izle 2020 Filmi (Netflix)

(Yarına Tek Bilet)
Yarına Tek Bilet izle, Çukur dizisinin ünlü isimlerinden Dilan Çiçek Deniz'in başrol oynadığı Netflix 2020 Yerli filmi ülkede dikkat çekmeyi başardı. Filmde Ankara ve İzmir arası yolculuk yapan ikilinin trende başlayan inanılmaz tutkulu aşkına tanıklık ediyoruz. Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger'in paylaştığı tutku dolu serüven herkesi şaşırtmaya başlayacaktır. Bu romantik yolculukta ikili birbirini tanımaya başlayacak ve aslında her iki tarafda geçmişte aldığı yaraları sarmak için samimi ve içtenlikle başına omzuna yaslayacak birini aramaktadır. Geçmişe bir sünger çekip geleceğini düşünen çifti ve izleyenlerini tren odasında inanılmaz sahneler beklemektedir.

Dilan Çiçek Deniz Kimdir?
28 Şubat 1995 Sivas doğumlu olan aktör Ege Üniversitesi Edebiyat fakültesi mezunudur. 1.75 boyunda olan ünlü oyuncunun Miss Turkey şanpiyonluğu bulunmaktadır.

Metin Akgüder Kimdir?
Yerli dizi ve sinema oyunculuğu yapan ünlü aktör 10 Nisan 1988 yılında Bursa'da doğmuştur. 1.84 boyundaki oyuncu Koç Üniversitesinde eğitimi devam ederken oyunculuk derslerine katıldı ve bu sektöre ilk adımını atmış oldu.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

5 yorum