Mürit
3.7 IMDB Puanı

Mürit

(Mürit)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 118

Sabırları Sınayan Bir Hikaye: Mürit The Lodge


The lodge izle, 2019 korku filmi Mürit filmini Türkçe Dublaj izle. Toplu katliamdan tek başına kurtulan Grace bundan sonra ne yapacak? Başrollerini Riley Keough, Jaeden Martell, Lia Mc Hugh’un paylaştığı film, Amerikan-İngiliz ortak yapımı. 13 Mart 2020’de bekleyenleriyle buluşacak olan 1 saat 53 dakikalık korku ve dram türündeki filmin yönetmenleri ise Severin Fiala ve Veronika Franz. Daha önceden Mad Max’te oyunculuğuna şahit olduğumuz Riley Keough bu filmdeki başrolüyle etkileyici bir performans sergiliyor.

Yaşamının zorlu geçen kısımlarını geride bıraktığını düşünerek yeni bir hayat kurma çabasına girişen Grace (Riley Keough), evlenmek istediği adamın önceki evliliğinden olan iki çocuğuyla anlaşabilmenin yollarını bulmak zorundadır. Bunu kolaylaştırabilmek için kışın ortasında merkezden uzak bir evde tatil geçirme planları kurarlar. Ancak bu kadından hiç de haz etmeyen iki çocuk Grace’in gizemli geçmişini araştırarak su yüzüne çıkarır.

2019 Korku Filmi Mürit


İnternet üzerinden ulaştıkları bilgiye göre Grace, toplu bir katliamdan kurtulan tek kişidir. Çoğu insan bu sıra dışı vakada intihar ederek can vermiştir. Karın getirdiği sert koşullarla dağ evinde tıkılıp kalan ve birbiriyle geçinmekte de zorlanan bu grup, yaşanan birtakım gizemli hadiselerin vuku bulmasıyla iyice korkmaya başlar. Daha önce yaşadıklarının etkisiyle olaylardan belki de en çok etkilenen geçmişinden kaçamayan Grace olacaktır.
İnsanın her şeyi geride bırakıp yeniden bir başlangıca umutla bağlanmak istediği zamanlar olur. Bunun için elinden gelen tüm çabayı sarf etse de kontrolü dışında gelişen olaylarla başa çıkma kabiliyeti ölçüsünde ısrarla sınanmaya devam edebilir. Bakalım kahramanımız bu ikinci zorlu sınavını da atlatıp nihayet mutlu bir hayata adım atabilecek mi, ne dersiniz?