Tam Kafadan – Karavana Full İzle
6,1 IMDB Puanı

Tam Kafadan – Karavana Full İzle

(Tam Kafadan - Karavana)

Tam Kafadan Karavana Konusu


Tam kafadan karavana izle, Jet hızında netflix platformunda yayınlanması beklenen tam kafadan karavana filmini full hd izleyebilirsiniz. 2020 yılı filmlerinden olan Tam Kafadan Karavana, komedi tarzında çekilmiştir. Filmde oldukça hareketli ve komik sahneler bulunmaktadır. 27 Mart 2020 yılında gösterime çıkması planlanan film, ülkemizdeki korona virüs tedbirleri dolayısıyla gösterimi ileri bir tarihe ertelenmiştir. Fragmandan anladığımız kadarı ile komik ve oldukça gülünç esprilere sahip bir filmdir. Komik bir hikaye filme konu edilmiştir.
Şenol Başkan’ın bir spor kulübü vardır. Maddi olarak sıkıntılar da yaşamaktadır. Kentsel dönüşümden dolayı sahip olduğu spor kulübünü ve internet kafesini kaybeder. Kadrosunda bulunan oyuncuların bun durumdan haberleri olmaması gerekmektedir. Oyuncularına mobil oyun versiyonuna geçiyoruz der ve bir karavan alarak onları kampa götürdüğünü söyler. Kamp yeri de mahalledeki top sahasıdır.
Şenol Başkan kulübün yeni merkezinin burası olduğunu açıklar. Artık antrenmanları da burada yapacaklardır. Takım turnuvaya hazırlanıyordur ve ciddi bir şekilde çalışılması lazımdır. Karavanda gerektiği gibi çalışmaları yapamayan takım oyuncuları dağılma aşamasına gelir. Şenol Başkan bu duruma da çare bulmalı ve takımını ayakta tutmalıdır. İşte macera bundan sonra başlar. Komedi ile bütünleşir.

Film Oyuncuları


Filmin yönetmeni ve senaristi Oğuz Öztürk, Celal Öztürk’tür. Oyuncuları; Ali Biçim, Burcu Karakaya, Mesut Can Tomay, Serkan Dağlı, Efekan Can, Şevki Özcan, Melis Sabah’dır. Oyuncu kadrosunun oldukça fazla olduğu bu hareketli komedi filminin vizyona gireceği tarih belli değildir. Sinemalar açılıp normal bir yaşantı tarzına döndüğümüzde filmi sinemalarda görebiliriz.
Şenol Başkan ekonomik sıkıntılarla boğuşan ve aynı zamanda uğraşan bir e-spor takımının başındadır. Problemler yüzünden takımın idman yaptığı internet kafesini kaybeder ve takımı külüstür bir karavanda antremana zorlar. Ancak e spor takımının oyuncuları bu halden hiç memnun değillerdir.

Film pek yakında web sitemize eklenecektir. Bizi takipta kalın