26 Görüntülenme
Örümcek Adam Evden Uzakta Full İzle
7.6 IMDB Puanı

Örümcek Adam Evden Uzakta Full İzle

Yönetmen Jon Watts
Oyuncular Tom Holland, Jake Gyllenhaal, Zendaya

Örümcek Adam Evden Uzakta


Örümcek adam evden uzakta izle, netflixte yayınlanan ve oldukça ilgi gören ödüllü film, örümcek adam evden uzakta filmini full hd izle. Örümcek Adam serisi hem çizgi romanları hem de filmleri ile bütün dünyayı etkisine almıştır. Serinin devamı olan Örümcek Adam Evden Uzakta konusu ise okul gezisine giden Peter Parker’ın üstlenmesi gereken bir görevi ve yaşananları anlatmaktadır. Iron Man yani Tony gideli çok olmuştur. Yerine de Peter Parker’ı bırakmıştır. Kaldığı yerden dünyayı korumaya devam etmelidir. Suçluları yakalamaktadır ve bir yandan da arkadaşları gideceği tatili düşünmektedir. Çünkü hoşlandığı kız MJ’de gelecektir. Her şey yolunda derken birden Nick Fury’den bir arama gelir. Ancak telefonu açmaz ve umursamaz. Büyük bir heyecan ile beklediği gün gelmiştir. Peter arkadaşları ile 2 hafta boyunca Avrupa’da olacaktır. Uçağa binerken küçük bir heyecan yaşasa da sonunda gelmişlerdir. mArkadaşları ile gezmekte ve tatilin tadını çıkartan Peter’ı bir sürpriz beklemektedir. Otel odasına döndüğünde Ned ile konuşurken aniden bayılır ve düşer. Odada sadece ikisi yoktur. Nick Fury onu bulmuştur ve onun ile gelmesini söyler.

Peter, Nick ile gider. Orada ise bekleyenler vardır. Bay Beck yani Mysterio’da onu beklemektedir. Bir patlama olmuştur. Büyük bir delik açılmıştır. Çoklu evren adı verilen bir şey olmuştur. Yapılması gereken çok şey vardır ve Peter’ın da onlar ile gitmesi gerekiyordur. Arkadaşları ile geldiği tatil çok daha farklı bir hale gelmektedir. Gizemli bir sorunun çözülmesi içi sorumluluk alma zamanı gelmiştir. Aslında almak istemiyordur. Ona göre o sadece Örümcek Adam’dır ve henüz hazır değildir. Peter’ın tek isteği ise MJ’ e hislerini itiraf etmek ve tatile geri dönmektir. Peter yardım edecek midir?

Örümcek Adam Evden Uzakta Filmi


Beck onu gerçekler ile yüzleştirir. Bir an önce harekete geçmelidir. Yeni bir Iron Man ihtiyacı olma fikrinden vazgeçerek yer almaya karar verir. Arkadaşları da tehlikedir. Bu anda ise Hogan ortaya çıkarak onlara yardımcı olmaya çalışmaktadır.
Sudan ve ateşten olan bu varlıklara karşı Peter neler yapacaktır? Dünyayı kurtarmayı başarabilecek midir? MJ ile aralarına neler olacaktır?
Bu soruların cevaplarına ve çok daha fazlasına Örümcek Adam Evden Uzakta izle platformlarında bulabilirsiniz.

Örümcek Adam Evden Uzakta Oyuncuları


Yeni bir maceranın başladığı filmde Örümcek Adam Evden Uzakta oyuncuları ise MJ’ ye Zendaya, Nick Fury’e Samuel L. Jackson, Happy Holan’a Jon Favreau ve Ned’e Jacob Batalon hayat vermektedir.
Tom Holland Kimdir?
1996 yılında Londra’da dünyaya gözlerini açan oyuncu Örümcek Adam: Eve Dönüş filminde Peter Parker’ı canlandırması ile tanınmıştır. Sinemaya ilk adımı seslendirdiği bir Japon animesi olmuştur. 12 yaşında yeteneği keşfedilen oyuncu dizi ve filmlerde de yer almaktadır.
Jake Gyllenhaal Kimdir??
1980 yılında Amerika’da dünyaya gelen oyuncu 11 yaşında iken sinema dünyasına ilk adımını attı. Everest filmindeki oyunculuğu ile çok beğenilmiştir. Filmde ise Beck karakterini canlandırmaktadır.

Resimler 2