Müstakbel Damat 2020 Full İzle
6.2 IMDB Puanı

Müstakbel Damat 2020 Full İzle

(Müstakbel Damat)

Müstakbel Damat Konusu


Müstakbel Damat izle, 2020 yılı yerli komedi yapımı Müstakbel Damat filmini full hd kalitede 1080p izlemek için tıklayabilirsiniz. 2020 yılı filmleri arasında bulunan Müstakbel Damat filmi, komedi tarzında çekilmiştir. Gerçekten gülmek isteyenlerin kahkahaya doyacakları bir film niteliğindedir. Mart ayında vizyona girmesi planlanırken; ülkemizde yaşanan korona virüs tedbirlerinden dolayı sinemaların kapatılması ile vizyona girememiştir. Sinemaların insanlara açıldığı zamanlarda hemen afişlerinin asılması ile birlikte bu filmi izleyebilirsiniz.

Sema ve Hasan birbirine aşık iki gençtir. Evlenmeye karar verirler. Ama Hasan İstanbul’da yaşamaktadır. Sema ise Kıbrıs’ta bulunan bir Türk kızıdır. Kızı istemek için erkek tarafı yola çıkar. Kıbrıs’a gelinmesiyle birlikte komik olaylar başlar. Hasan’ın tuzlu kahveyi kızın babasının yüzüne püskürtmesi, yükseklik korkusu olan Hasan’ın uçağa binmesi ve bayılması gibi konular komik bir dille seyirciye aktarılmıştır.

Oldukça sakar ve uğursuz sayılan Hasan Kıbrıs’ta birçok olayın başrolünde yer almaktadır. Sema’nın babası bu oğlanı bir türlü sevememiştir. Kızını ona vermeye niyetli değildir. Hasan’ın ailesi de kendi memleketlerinden bir kız almak niyetindedirler. Böylece işler iyice karışır. Birçok tuhaf ve ilginç olayların yaşandığı Kıbrıs’ta Hasan ortalığı iyice karıştırmıştır. Bakalım iki sevgili kavuşabilecekler mi? Onların aşkları mutlu sonla bitecek mi?

Film Oyuncuları


Filmde oldukça başarılı sinema ve tiyatro sanatçıları rol almışlardır. Hasan rolünü İlker Ayrık canlandırırken; Sema rolünü de Hande Soral oynamıştır. Diğer rollerde; Erdal Özyağcılar, Nilgün Kasapbaşoğlu, Yücel Erten, Bilge Şan, Suat Sungur, Ayça Erturan yer almışlardır. Filmin yönetmenliğini İlker Ayrık yapmıştır. Çekimler Kıbrıs’ta gerçekleştirilmiştir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum