Kral Şakir Korsanlar Diyarı
4,7 IMDB Puanı

Kral Şakir Korsanlar Diyarı

Kral Şakir Korsanlar Diyarı Filmi


Kral Şakir Korsanlar Diyarı izle, Fragmanı yayınlanan animasyon filmini google driver ile indirerek full hd kalitede izle. 4 Ekim 2019 yılında vizyona girmiş olan Kral Şakir Korsanlar Diyarı filmi Türk yapımıdır. Animasyon macera türünde çevrilmiştir. İki yönetmen filmde görev almıştır. Haluk Can Dizdaroğlu ve Berk Tokay filmin yönetmenliğini yapmıştır. Film genelde çocuklara yönelik olmakla birlikte; büyükler tarafından da ilgiyle izlenmiştir. Siz de Kral Şakir Korsanlar Diyarı izle diye internetteki film sitelerine yazarsanız filmi ailece izleyebilirsiniz.

Kral Şakir Korsanlar Diyarı Yorumları


Yapımcılığını Necati Akpınar’ın yaptığı film; seyircisinden geçerli not almıştır. Genelde çocukların seyrettiği ve keyif aldığı filmde; bazı karakterlerin onları korkuttuğu olumsuz eleştiriler olarak belirtilmiştir. Sinemada küçükler ve onların anne babaları tarafından seyredilen ve macera niteliği yüksek olan filmi seyredenler beğeni ile karşılamışlardır. Kurgusu ve senaryosunun güzel olduğu, en iyi Türk filmleri arasında yer aldığı belirtilmektedir.

Hatta filmle ilgili olumlu eleştiriler arasında Kral Şakir Korsanlar Diyarı 2 çıksın diyenler de bulunmaktadır. Filmdeki karakterlerin oldukça neşeli ve komik olduğu, seyredenlerin güzel vakit geçirdiği de bilinmektedir. Film hakkında anlaşılan şu ki; “küçük ve büyük seyirciler filmi seyrederken oldukça güzel vakit geçirmişlerdir. Fakat bazı karakter tiplerinden de küçük yaşta olanlar korkmuşlardır ‘’diyebiliriz.

Kral Şakir Korsanlar Diyarı Filmi Türü Ve Konusu


Filmin türü hem macera hem de komedidir. Animasyon seven kişilerin mutlaka izlemesi gereken filmler arasında yer almaktadır. Farklı ülkelerde de gösterime sunulmuştur. Hatta özel gösterimlerle çocukların ilgisini toplamayı başarmıştır. Filmin tutulmasında ve beğenilmesinde şu notu da iletmemiz gerekiyor; Kral Şakir tişörtleri, ayakkabıları ve çantaları ile bir marka olmayı da başarmıştır. filmkurdu sizlere en iyi filmleri sunar.

Kral Şakir Korsanlar Diyarı konusu Şakir ve ailesinin şehre yaklaşan tarih öncesi bir yaratığın durdurulması çabalarını anlatmaktadır. Bu çabalar beraberinde farklı maceraların da yaşanmasını getirmektedir. Dev yaratık okyanusun derinliklerinden çıkıp gelmiştir. Şehre gelmek üzere olduğu için büyük bir tehlike söz konusudur. Yaratığın durdurulmasında bir şeylerin yapılması gerekmektedir. Bunu yapacak kişi de Şakir ve ailesidir.

Kral Şakir Yaratığı Nasıl Durduracak?


Altın savaş topu yaratığın durdurulmasında gerekli olan tek şeydir. Yaratık şehre gelmeden önce altın savaş topunu bulmalıdır. Bunun için Şakir ailesi ile birlikte yollara düşer. Yolda onları farklı olaylar ve maceralar bekliyordur. Hiç görmedikleri bir evren içerisinde korsanlar ve canavarlar bulunmaktadır. Bütün bu engelleri aşıp altın savaş topunu bulmak oldukça zordur. Peki, Şakir ve ailesi bütün bu zorlukları aşarak amaçlarına ulaşabilecekler mi? Yaratığı durdurabilecekler mi?

Kral Şakir Korsanlar Diyarı Oyuncular


Film animasyon türünde olduğu için rol alan oyuncular da filmdeki karakterlerin seslendirmelerini yapmışlardır. Ünlü seslendirme sanatçıları karakterlere can vermişler ve seyirciyi güldürmeyi başarmışlardır. Kral Şakir korsanlar diyarı oyuncuları Atilla Şendil, Levent Ünsal ve Mustafa Oral’dır.
Atilla Şendil
1963 yılında Eskişehir’de doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Birçok dizide yer almıştır. Bunların arasında: Güllerin Savaşı, Vicdan, Sende gitme, Kurtlar Vadisi, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yer almaktadır.
Levent Ünsal
1965 yılında doğan oyuncu İstanbul Üniversitesi Basın Yayın mezunudur. Sinema oyunculuğu, dublaj ve seslendirme sanatçılığı yapmıştır. Geçirdiği bir kalp krizi sonucunda geçtiğimiz günlerde 55 yaşında hayatını kaybetmiştir.
Mustafa Oral
1978 yılında doğmuştur. Haber programları, sunuculuk ve seslendirme sanatçılığı yapmıştır. Birçok yabancı film ve dizilerde seslendirme sanatçılığı yapmıştır. Animasyon ve çizgi film karakterlerini seslendirmiştir. Kral Şakir Korsanlar diyarı izleyicileri ayrıca yerli film izle kategorimizden diğer filmlere de göz atabilirler.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

34 yorum