126 Görüntülenme
Joker 2019 Filmi İzle
8.9 IMDB Puanı

Joker 2019 Filmi İzle

Yönetmen Todd Phillips
Oyuncular

Joker 2019 Konusu


Joker izle, 2019 yılında yayınlanan joker filmini tek parça altyazılı şekilde full hd kalitede izlemek için tıklayabilirsiniz.Sinema ve farklı öğelerle insanların karşısına çıkan ilginç karakterlerden biri de Joker isimli palyaçodur. Geçmişten günümüze farklı türlerle ortaya çıkan Joker karakteri 2019 yılında kendi ismiyle oluşan film ile izleyicilerin karşısına çıkmıştır. 2019 senesinde vizyona giren ve dünya genelinde ilgiyle izlenilen film, dram ve gerilim türlerinin önemli yapımlarından biri olarak dikkat çekmektedir. ABD ve Kanada ortak yapımı olan Joker, Türkiye’de de birçok sinemasever tarafından beğenilerek izlenmiştir. Joker 2019 konusu, birçok film sever için oldukça ilgi çekici ve güzel bir şekilde hazırlanmıştır.

Joker 2019 Filmi izle


Başarısızlıklarla karşılaşan bir komedyenin hayatının anlatıldığı filmde Arthur Fleck karakteri öne çıkmaktadır. Toplumun farklı kesimlerinde dışlanmış olan Arthur, yalnız kalmıştır. Farklı insanlarla yakınlaşmaya ve bağ kurmaya çalışan Arthur, hayatında 2 farklı maskeyle yaşamaktadır. Gündüzleri palyaçoluk yapan komedyen, akşamları ise gizemli bir insan haline dönüşür. Çevresinde yaşanan olaylarla birlikte büyük bir değişim geçiren Arthur, Joker isimli karakter haline dönüşmüştür. Son zamanların en başarılı filmlerinden biri olan Joker, dünya genelinde izlenmeye devam edilmektedir. Farklı platformlarda Joker 2019 filmi izle konusunda aramalar yapılmaktadır.

Joker 2019 Oyuncuları


Sinemaseverlerin en fazla ilgi duyduğu karakterlerden biri olan Joker karakteri, 2019 yılındaki film ile izleyicilerin karşısına çıkmıştır. Gotham City komedyenlerinden olan Arthur ve yaşadıklarının anlatıldığı filmde, başarısızlık yaşayan bir insanın dönüştüğü karakter anlatılmıştır. Toplum tarafından dışlanmış ve hayal kırıklığı yaşamış olan Arthur Fleck, artık bir katile dönüşmüştür. Oldukça önemli isimlerin rol aldığı filmde Arthur karakterini Joaquin Phoenix canlandırmaktadır.
Filmin yönetmenlik koltuğunda oturan Todd Phillips aynı zamanda senaristliği de üstlenmiştir. Filmin diğer senaristi ise ünlü isimlerden biri olan Scott Silver’dir. ABD sinemasının ünlü oyuncularının rol aldığı filmde önemli karakterleri önemli isimler canlandırmaktadır. Türkiye’de de birçok kişi tarafından sevilerek izlenen karakterleri canlandıran oyuncular, daha önce farklı yapımlarda rol alarak tanınmıştır. Joker 2019 oyuncuları arasında Zazie Beetz, Josh Pais, Frances Conroy ve Marc Maron gibi isimler bulunmaktadır.
Joaquin Phoenix
Türkiye’deki sinemaseverler tarafından tanınan isimlerden olan Joaquin Phoenix, 1974 yılında dünyaya gelmiştir. Porto Riko’da doğan aktör, zorlu bir çocukluk yaşadıktan sonra sinema sektörüne atılmıştır. Daha küçük yaşlarında birçok yapımda rol almayı başaran oyuncu, son yıllardaki önemli performanslarıyla ödüller almaya hak kazanmıştır. Oyuncunun rol aldığı yapımlar arasında Gladyatör, Hotel Rwanda, İşaretler, Köy ve Aşk gibi filmler bulunmaktadır.
Zazie Beetz
Joker filminin kadın oyuncularından olan Zazie Beetz, Almanya’da doğmuştur. Hem Almanya’da hem de Amerika’da oyunculuk yapan Beetz, 1991 yılında dünyaya gelmiştir. Oldukça başarılı bir eğitim alan ve farklı diller bilen aktör, Deadpool 2 isimli filmde canlandırdığı karakter ile birçok kişi tarafından tanınmıştır.
Josh Pais
Amerikan sinemasının tanınmış isimlerinden olan ve farklı yapımlarda rol alan Josh Pais, 1964 yılında dünyaya gelmiştir. Tecrübeli aktörler arasında yer alan Pais, oyunculuk kariyerine başladığı günden bu yana televizyon dizilerinde ve sinema filmlerinde rol almıştır. Oyuncunun tanımasını sağlayan yapımlar arasında Akıl Oyunları, Telefon Kulübesi ve Adventureland gibi filmler bulunmaktadır.

Filmin konusu; toplum tarafından hor görülen bir adam olan Arthur Fleck hayatında daima yanlızdır. Hayatını sürekli taktığı iki maske ile geçiren arthur gündüzleri geçimini sağlamak için palyaçoluk yapmaktadır. Akşamları ise asla üzerinden silip atamayacağı bir maske takar. Babasız büyüyen Arthur’u en yakın arkadaşı olan annesi Happy adıyla çağırır. Bu lakap, Arthur’un içindeki acıyı gizlemesine yardımcı olur. Ancak maruz kaldığı zorbalıklar, onun gitgide toluma aykırı bir adam haline gelmesine neden olur. Yavaş yavaş psikolojik olarak tekinsiz sulara yelken açılan Arthur, bir süre sonra kendisini Gotham Şehri’nde suç ve kaosun içinde bulur. Arthur, zamanla kendi kimliğinden uzaklaşıp Joker karakterine bürünür.Joker 2019 Filmi Hd izle, insan ve toplum ilişkisini en iyi bir şekilde açıklamış, kesinlikle izlenmesi gereken filmdir. Filmin bazı sahnelerinde dram kesitlerine tanık olurken bazı sahnelerinde çok gerilim dolu anlara tanık olacaksınız.

Resimler 2