Fragman 720P Alt Yazılı İzle FULL HD
Görünmez Adam İzle
7.8 IMDB Puanı

Görünmez Adam İzle

(The Invisible Man )

Görünmez Adam Filmi


Görünmez adam izle, son zamanlarda izlenme rekorları kıran ve oldukça beğenilen Görünmez Adam Türkçe altyazılı izle. 2020 yılında vizyona giren filmler, dünya genelindeki izleyiciler tarafından ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Farklı türlerde yayınlanan filmler, kendine özgün konuyla sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor. Birçok kez farklı sinema yapımıyla izleyicilerin karşısına çıkan görünmez adam, 2020 yılında da farklı bir konuyla vizyona girmiştir. Orijinal ismi TheInvisible Man olan film, 28 Şubat tarihinde sinemaseverlerle buluşmuştur. Bilimkurgu, korku ve gerilim türlerinde yapılan filmin konusu oldukça ilgi çekicidir. Filmi izleyecek olan kişiler, Görünmez Adam konusu hakkında araştırmalar yapmaktadır.
Filmin karakterlerinden olan Cecilia, oldukça zengin biriyle evlidir. Hem zengin hem de zeki olan kocasıyla mutlu bir evlilik sürdüremeyen Cecilia, ortadan kaybolmuştur. Kocasının hayatını kaybetmesiyle birlikte kendisine yüklü bir miktar miras kaldığını öğrenen Cecilia, kendisine oyun oynandığını düşünmektedir. İlginç olaylar yaşayacak olan karakter, gerçekleri öğrenmek için zorlu maceralar yaşayacaktır. Korku ve gerilim dolu sahnelerin bulunduğu film, vizyona girdiği tarihten itibaren birçok kişi tarafından ilgiyle takip edilmiştir. Sık sık Görünmez Adam filmi izle araştırmaları yapılmaktadır.

Görünmez Adam Oyuncuları


2020 yılının en iddialı filmlerinden olan Görünmez Adam yapımında dikkat çekici oyuncular rol almıştır. Cecilia Kass isimli karakterin yaşadığı olayların anlatıldığı film, aynı isimli romandan uyarlanmıştır. Filmin yönetmenlik koltuğunda Leigh Whannell oturmaktadır. ABD ve Avurstralya ortak yapımı olan film toplamda 2 saat 4 dakika sürmektedir. Gerilim ve korku türündeki yapımları sevenler için oldukça güzel bir film olabilecek Görünmez Adam farklı platformlar aracılığıyla izlenebilmektedir. Filmi izleyen veya yeni izleyecek olan kişiler, Görünmez Adam oyuncuları ve karakterleri konusu merak etmektedir.
Filmde rol alan oyuncular içinde ABD sinemasının ünlü ve tecrübeli isimleri de bulunmaktadır. Filmdeki Cecilia karakterini güzel oyuncu Elisabeth Moss canlandırmaktadır. Filmin diğer oyuncuları arasında Storm Reid, Aldis Hodge, Oliver Jackson ve Amali Golden gibi isimler bulunmaktadır. Vizyona girdiği tarihten beri farklı ülkelerde beğeniyle izlenilen filmin IMDB puanı 7,1 olarak izlenmiştir. Türkiye’deki izleyiciler tarafından da beğenilen film, bu yılın en sevilen gerilim ve bilimkurgu filmlerinden biri olarak öne çıkmaktadır.
Elizabeth Moss
ABD sinemasının güzel oyuncularından biri olan Elizabeth Moss, oyunculuk kariyerine başladığı günden bu yana birçok önemli yapımda rol almıştır. 1982 yılında dünyaya gelen başarılı oyuncu, ilk oyunculuk tecrübesini televizyon dizisinde yaşamıştır. Bar Girl isimli diziyle oyunculuk kariyerine başlayan Moss, daha sonraki yıllarda birçok filmde rol almıştır. Son olarak The Handmaid’s Tale isimli başarılı filmle Altın Küre ve Emmy isimli ödülleri almaya hak kazanmıştır.
Storm Reid
Gelecek vadeden genç oyuncular arasında bulunan Storm Reid, 2003 yılında dünyaya gelmiştir. Henüz genç yaşlarında önemli yapımlarda rol almayı başaran oyuncu, Oscar ödülü alan filmde de rol almıştır. Ödüllü Twelve Years a Slave yapımıyla tanınan oyuncu, birçok dizi ve film de rol almıştır.
Aldis Hodge
Henüz 33 yaşında olan ünlü oyuncu, 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Sinema kariyerine başladığı günden bu yana önemli filmlerde başarılı roller canlandıran Aldis Hodge, son olarak Görünmez Adam isimli filmde canlandırdığı karakterle beğeni kazanmıştır. Oyuncunun rol aldığı film ve diziler arasında Gizli Sayılar, Leverage, The East ve Zor Ölüm 3 gibi yapımlar bulunmaktadır.

Güzel kadın Cecilia zengin bir bilim insanı ile hayatını birleştirir. Büyük bir aşk ile evlenen Cecilia evliliği zamanla fiziksel ve duygusal şiddete yerini bırakır. Yakın dostlarının yardımını alır ve ortadan kaybolur.Bir zaman sonra Cecilia’nın kocası yaşamını yitirir ve akıl almaz servetinin büyük bir kısmını Cecilia’ya bırakır. Bu Cecilia’yı ortaya çıkarmak için kurulmuş bir oyun mudur, birileri onu takip mi ediyordur. Bu sorulur içindeki Cecilia yavaş yavaş akıl sağlığını kaybededecektir. Film pek yakında sitemize eklenecektir. Takipte kalınız.

Resimler 2