Not : Film pek yakında web sitemize yüklenecektir. Takipte kalın.
80 Görüntülenme
Feride Filmini İzle
3,9 IMDB Puanı

Feride Filmini İzle

Senaryo Zeynep Çamcı
Oyuncular

Feride Filmi


Feride izle, 2020 merakla beklenen yerli komedi Feride filmini Tek Part donma sorunu olmadan izlemek için tıkla. 2020 yılının başlarında vizyona giren Feride filmi bir yerli yapım. Filmin yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu ve Zeynep Çamcı paylaşıyor. Romantik, komedi tadındaki bu film eğlenceli ve izlerken gülebileceğiniz filmlerden biri. Filmin senaryosu yine filmin başrolünde yer alan ve yönetmenliğini yapan Zeynep Çamcı tarafından yapılmıştır. İlk senaristlik ve yönetmenlik deneyimini bu filmde yaşayan Zeynep Çamcı, film için oldukça emek harcamıştır.
2019 yılında çekilmeye başlayan film vizyona giriş tarihi 2020 yılının başlarına kalmıştır. Bir genç kızın hayatında yaşanan büyük değişimleri anlatan sıra dışı bir film. Sıradan bir hayatı olan genç bir kızın hayatı bir gün bir anlaşmazlık yüzünden çok farklı noktalara gidecek ve beklenmeyen olaylar yaşanacaktır. Feride izle listesine eklenebilecek yerli filmlerden biri.

Feride Konusu


Feride filmin bir genç kızın hayaller, sıradan hayatı ve o hayatın bir anda değişime uğraması ile yaşanan çılgın olaylar anlatılıyor. Bu filmde Feride adında bir genç kız bulunuyor. Feride tekstil atölyesinde dikişçi olarak çalışan bir genç kızdır. Özel kahraman kostümleri diken Feride hayatından memnundur.
Hayatından memnun olan Feride bir gün patronu ile bir konuda anlaşamaz ve konuşmanın sonu bir iddiaya bağlanır. Bu iddia Feride’nin hayatında büyük değişikliklere neden olacaktır. İddia ile Feride kendini bir anda modanın kalbinde bulunan modacılar ile yarışırken bulur. Feride konusu itibari ile normalin dışında ve eğlenceli bir filmdir.

Feride Oyuncular


Feride filmin oldukça eğlenceli bir kadro meydana getirilmiştir. Romantik komedi tadındaki bu filmde kadro ve oyuncular oldukça başarılı performanslar sergilemişlerdir. Filmin başrolünde Feride ismi ile anılan karakteri canlandıran Zeynep Çamcı’dır. Zeynep Çamcı bu filmin senaryosunu da yazmıştır. Aynı zamanda yönetmenliğini de yaptığı bu filmde Zeynep Çamcı kendi adına bir ilke imza atmıştır.
Filmin kadrosunda yer alan oyunculardan bazıları ise Zeynep Çamcı, Ersin Korkut, Barış Yıldız, Anıl Tetik, Osman Akça, Ceren Taşçı, Ali Barkın, Aycan Koptur ve Fırat Sobutay’dır. Feride oyuncular açısından başarılı ve şanslı olan bir film olarak oyunculuk performansları başarılı bir şekilde sergilenmiş filmlerden biridir.
Zeynep Çamcı
Zeynep Çamcı 1986 yılında Bodrumda dünyaya geldi. Bu filmde Zeynep Çamcı senarist, yönetmen, başrol oyuncusu sıfatlarını bir arada yürüttü. Genç ve başarılı oyuncu İstanbul Üniversitesi’nde Radyo ve Televizyon bölümünde eğitimini tamamladı. Güzel oyuncu Recep İvedik 3 filminde Zeynep karakteri ile karşımıza çıktı. Başarılı bir performans sergileyen Zeynep Çamcı bu film ile daha çok ün kazandı.
Ersin Korkut
Ersin Korkut herkes tarafından Yılmaz Erdoğan’ın kuzeni olarak tanındı. Fakat başarılı oyunculuğu ve renkli karakteri ile beğenileri toplamayı başardı. Ersin Korkut BKM’nin sahne arkasında çalışırken bir anda kendini tiyatro içerisinde buluverdi.
Anıl Tetik
Yakışıklı oyuncu 1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Başarılı oyuncu kariyerinden uzak bir bölüm olan Amerikan Dili ve Edebiyatı’nı Kadir Has Üniversitesi'nde okudu. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra motor sporcusu olan Anıl Tetik birçok yarışta birinci gelerek kendini kanıtlamıştır.
Bir gizemli atölyede süper kahraman kıyafetleri tasarlayıp ve diken Feride, günlerden bir gün iş veren patronuyla iddaa'ya girer ve kendini kendini moda devlerine kafa tutarken bulmasıyla sektörde adını duyurmaya başlar. Ayrıca sitemiz üzerinden Eltilerin savaşı izle filmini kesinlikle sizlere öneririz.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum