Not : Filmi tek parça hd kalitesinde pek yakında sitemize eklenecektir.Lütfen takipte kalınız, İyi seyirler.
Eltilerin Savaşı Full İzle
6.2 IMDB Puanı

Eltilerin Savaşı Full İzle

(Eltilerin Savaşı)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi NuLook
  • Film Süresi 118
Eltilerin savaşı izle, iki elti olan Sultan ve Gizem arasındaki komedi dolu sahneleri konu alan eltilerin savaşı filmini full izle.İki iyi geçinen elti olan Sultan ve Gizem’in bir dönem sonra yaşanan tatlı rekabetine film konu oluyor. filmde farklı karakterlerin evliliğe ve hayata bakış açıları işleniyor. Eğer komedi filmi izlemeyi seviyorsanız izlemeye doyamayacağınız, kahkaha tufanına kapılacağınız bir film eltilerin savaşı. Filmimizde öncelikli olarak iki eltinin bitmek bilmeyen çekişmeleri, birbirleriyle olan tatlı sert çekişmeleri, ufak atışmaları işleniyor. Zamanla bu tatlı sert çekişmelerin, ufak atışmaların yerlerini ise bir rekabet ortamı alıyor. Bu bağlamda kültürümüzdeki eltiler arasındaki rekabete tatlı bir dille dem vuruyor.

Eltilerin Savaşı Film Özeti


Eltilerimizin adları Gizem ve Sultan. Bu eltiler birbirlerinin ardı ardına evlenip tesadüfen aynı binada oturmaya başlarlar bu iki eltinin en büyük özellikleri de sosyal medyaya olan düşkünlükleri. Bu eltiler sosyal medyayı kullanıp kendi yaptığı şeyleri ballandırarak diğerine nispet yapmak, eltisiyle olan savaşta bir adım öne geçme peşindeler. Bu kişileri elti yapan kardeşlerin ise isimleri ise Selim ve Fatih. Bu kardeşler de zaman içerisinde karılarının arasındaki rekabete ortak oluyorlar. Eğer sen de soysal medyanın da dahil olduğu eltilerin arasındaki bu tatlı sert rekabeti görmek istiyorsan Eltilerin Savaşı izle.

Eltilerin Savaşı Oyuncuları


Gupse Özay:1984 yılı İzmir doğumlu oyuncu "Çocuklar Duymasın" dizisinde senaryo ekibinde çalışmış."Beyaz Show" skeçlerini yazmıştır. Bu filmde Sultan rolünü canlandırmıştır.
Merve Dizdar:1986 yılı İzmir doğumludur. Kadir Has Üniversitesi mezunudur. Filmde Gizem rolünü canlandırmıştır
Ferit Aktuğ:1978 yılı Adana doğumludur. Kavak Yelleri’nde de rol almıştır. Bu filmde Selim rolünü canlandırmıştır.
Uraz Kaygılaroğlu:1987 yılı İstanbul, Kadıköy doğumludur. "Karakomik Filmler", "Sefirin Kızı" gibi birçok farklı filmde de oynamıştır. Filmde Fatih rolünü canlandırmıştır.
Füsun Demirel:1958 Ankara doğumludur. "Züğürt Ağa" gibi pek çok önemli filmde rol almıştır
Ali İpin:1955 Ankara doğumludur. Eğitimini Cenevre'de tamamlamıştır. "Behzat Ç Seni Kalbime Gömdüm" filminde de oynamıştır.
Hülya Duyar:1970 yılı Sivas doğumludur. "Deliha" gibi birçok komedi filminde de rol almıştır
Kubilay Tunçer:1969 Balıkesir doğumludur. "Ahlat Ağacı", "Araf" gibi birçok filmde de oynamıştır

Ailecek izlenebilcek kaliteli bir film olmuş pek yakında sitemizden tek parça izleyebilirsiniz.Eltilerin savaşı filmi hakkında yorumlarda bulunarak filmi izlemek için kararsız kalanlara bir nevi yardımcı olabilirsiniz.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

8 yorum