Tek Parça 1 2
18 Görüntülenme
Dead Pool 2 Full İzle
7.7 IMDB Puanı

Dead Pool 2 Full İzle

Deadpool 2 Filmi


Deadpool 2 izle, Animasyonu aksiyon şeklinde yaşamak için Deadpool 2 filmini Türkçe dublaj ve Full HD izlemek için tıkla. Bu film 2018 yılının Mayıs ayında vizyona girdi. Film hem aksiyom hem komedi hem de macera türlerine sahip. Deadpool seri halinde bulunan bir film ve Deadpool 2 bu serinin ikinci filmi. Filmin yönetmen koltuğunda David Leitch oturuyor. Filmin ilki de çok beğenildiği gibi serinin ikinci filmi de aynı şekilde çok beğenildi. Oldukça eğlenceli ve komedi içerikli olan bu kahraman filmi inanılmaz maceralar içeriyor. Film serisinde bulunan kahraman Deadpool izleyiciler tarafından oldukça beğenilmiş ve karakter olarak pek çok kişi tarafından olumlu yorum almıştır. Deadpool 2 izle macera ve komediyi bir arada izlemeyi seven kişiler için harika alternatiflerden biri olmaya aday.
Deadpool 2 Konusu
Deadpool 2 serinin tamamında olduğu gibi bir süper kahraman filmi olarak karşımıza çıkıyor. Fakat bu süper kahraman bildiğimiz diğer süper kahramanlara benzemiyor. Biraz çılgın ve biraz da komik olan süper kahramanımız, kahramanlığının hakkını veriyor. Deadpool ilk filmde olduğu gibi filme komedi ve eğlence kısmını katan bir karakter. Deadpoll 2 konusu ise süper kahramanımızın sıradan ve düzeni girmiş olan hayatında her şey yolunda giderken bir gün bir kişi tarafından bu düzen bozulur.
Deadpool ve sevgilisi Vanessa beraber yaşarlar. Hayatlarında her şey yolundadır. Fakat bir gün Cable adından biri gelecekten onların zamanına gelir ve geldiği zamanda tehdit oluşturduğunu iddaa ettiği bir çocuğun peşine düşer. Tabi bu durumda Deadpool ve kurduğu ekip bu adamın peşine düşerler.

Deadpool 2 Oyuncular


Bu filmde ilk filmde olduğu gibi başarılı ve kalabalık bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Filmin yönetmenliğini David Leitch yaparken senaristliğini Ryan Reynolds, Rhett Reese ve Paul Wernick yapmaktadır. Oldukça başarılı oyunculuklara imza atan bu filmde Deadpool 2 oyuncular kadrosunun başında Ryan Reynolds yer alıyor.
Ryan Reynolds Deadpool karakterine can veriyor. Filmin başarılı kadrosunda yer alan diğer isimlerden bazıları ise Josh Brolin, Julian Dennison, Morena Baccarin, Leslie Uggams, Zazie Beetz, Brianna Hildebrand ve Shioli Kutsuna’dır. Bu isimlerin dışında kadroda bulunan başka birçok başarılı oyuncunun ismi yer alıyor. Konusu ve oyunculukları ile kaliteli bir film ortaya çıkarılmıştır.
Ryan Reynolds
Başarılı oyuncu, oyunculuğunun yanı sıra yapımcılık ve senaristlikte yapmaktadır. Hatta Deadpool senaryosunda da parmağı olan yakışıklı oyuncu 1976 yılında Kanada’da doğmuştur. Birçok filmde yer alan oyuncu Deadpool serisinde başrol alarak oldukça başarılı bir iş ortaya koydu.
Josh Brolin
1968 Kaliforniya doğumlu olan başarılı oyuncu beyazperdede birçok başarılı filme imza atmıştır. Josh Brolin gerçek ismi ise Josh James Brolin’dir.
Morena Baccarin
1979 yılının Haziran ayında dünyaya gelen Brezilyalı güzel oyuncu müzik alanında kendini geliştirirken bir dizi teklifi ile kendini oyunculuğa yönlendirdi. Oyunculuk alanında da oldukça başarılı işler ortaya koyan güzel oyuncu Deadpool 2 filminde Deapool sevgilisi Vannesa karakterini canlandırdı.

Filmin konusu; Aksiyon ve komedi türündeki amerikan yapıt olan film süper kahraman filmi olarak bilinmektedir. Deadpool 2 , kahramanlık işlerini devam ettirmekte, bir yandan da gündelik hayatını sürdürmektedir. Kız arkadaşı Vanessa'yla mutlu bir ilişki sürdüren Deadpool'un düzeni, gelecekten gelen Cable'ın karşısına çıkınca sarsılır. Cable gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşine düşer. Deadpool, Cable'ı durdurabilmek için süper güçlere sahip bir ekibi toplar ve bu aykırı karakterlerden oluşan X-Force ekibi, Deadpool'la birlikte maceraya kucak açar. Film ilk serisinden daha komik, ancak gereksiz uzatıldığını ve konunun tam olarak işlenilmediğini düşünüyorum.

Resimler 2