Cinsi Bozuk Filmini Full İzle
3.8 IMDB Puanı

Cinsi Bozuk Filmini Full İzle

Cinsi Bozuk Filminin Konusu


Cinsi bozuk izle, yerli komedi olarak 2019 yılında vizyona giren cin si bozuk filmini full hd kalitede tek parça izleyebilirsiniz. 6 Eylül 2019 tarihinde gösterime giren Cinsi Bozuk, komedi filmlerinden hoşlananların seveceği türden bir filmdir. Her ne kadar korku, komedi tarzına sahip olsa da; komik sahnelere daha fazla ağırlık verilmiştir. Filmdeki karakterler kendilerini sürükleyici bir maceranın içinde bulmaktadırlar. Filmin tek olumsuz ve eleştiriye maruz kalan yönü ise; küfürlü konuşmalara oldukça fazla yer verilmesi olmuştur.
İki yakın arkadaş Onur ve Berk’in yaşadığı olaylar filmde anlatılmaktadır. Berk Onur’a cennetten kovulan 5 kişinin hikayesini anlatır. Sözde bu kişiler kıyamete kadar yaşayacaktır. Bu hikayeye dayanarak bir plan yaparlar ve bu konu üzerine belgesel çekmeye karar verirler. Onur’un bir kız arkadaşı vardır fakat onunla hiç yakınlaşamamaktadır. Bu belgeselden kazanacakları para ile Onur sevgilisine yakınlaşabilecektir. Onur ve Berk’in planları ve işleri umduğu kadar kolay olmayacaktır. Önlerinde engeller ve başlarında belalar eksik olmayacaktır. Farklı ortamlara girip farklı insanlarla mücadele etmek zorunda kalacaklardır. Heyecan ve macera da bundan sonra başlamaktadır. Film insanları oldukça güldüren sahneleri ile dikkat çekmektedir.

Film Oyuncuları


Filmi Bilal Kalyoncu yönetmiştir, senaryosu da ona aittir. Oyuncular; Barbaros Dikmen, Doğa Konakoğlu, Belinay Sandıkçı, Deniz Oral, Yasin Obuz, İnan Ulaş Torun. Zafer Altun’dur. Cinsi Bozuk oyuncuları film öncesi düzenlenen galada; filmi çekerken çok güldüklerini ve seyirciyi de oldukça fazla güldüreceklerini söylemişlerdir. Zengin bir oyuncu kadrosuna sahiptir.

Çok yakın iki kanka olan Onur Berk’in hayat hikayesine fokuslanan filmde; Onur’un çok sevdiği kadın ile yakınlaşma stratejisi hep sonuçsuz kalmaktadır. Bir gün Berk, Onur’a cennetten kovulanları kurtarmak üzerine bir öykü anlatır, bunun üzerine stratejik bir plan yaparlar ve bir belgesel çekmeye başlarlar. Çektikleri bu belgesel sayesinde gelir elde etmeyi hedefleyen Onur, Bahar’la başbaşa keyifli vakit geçirme imkanına sahip olacaktır. Ama tabiki ikilinin işleri umdukları gibi gitmeyecek ve başlarına bela olan lanet yüzünden çekmedikleri kalmayacaktır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum