Tek Parça 2020 Film
Baba Parası 2020 Tek Parça İzle
5.3 IMDB Puanı

Baba Parası 2020 Tek Parça İzle

(Baba Parası)
Baba parası izle, babalarından kalan parayı almak için yola koyulan baba parası filmini Full HD tek parça izle, imdb puanına bak yorum yap.Son yıllarda Türk sineması resmen son derece önemli bir atağa geçmiş durumda. Nitekim ülkemizde son yıllarda çok farklı türden filmler çekiliyor. İşte ülkemizde komedi denilince öne çıkan önemli aktör ve aktrislerin oynadığı Baba Parası filmi de bunlardan bir tanesi. 1 Ocak 2020 tarihinde vizyona giren filmi halen izlemeyenler Baba Parası izle diyerek farklı kanallar üzerinden izleme şansını bulabilirsiniz. Filmin hem yönetmeni, hem senaristi olan isim Selçuk Aydemir. Filmin müziklerine ise Para Parra Parra isimli grup imza atmış durumda. Filmin yapımcıları ise başrolde olan Murat Cemcir dışında Necati Kocabay ve Furkan Yeşilnur üstlenmiş durumda. Filmin toplam süresi ise 1 saat 56 dakika yani yaklaşık 2 saat olan bir film. Filmin türü ise komedi.

Baba Parası Filminin Konusu


Baba parası konusu filminin konusu hakkında bilgi vermek gerekir ise kısaca şunlar söylenebilir: Çok ünlü, çok zengin bir adam ölür. Bu arada bir fakir, bir siyahi, bir Müslüman, bir köylü, bir Müslüman, bir cahil ve bir beyaz aynı babanın evladı olmak gibi garip bir duruma mı haizdir? Ama böyle bir durum söz konusudur. Realite şudur ki dünyanın en çapkın, en zengin adamlarından bir tanesi ölmüş ve geriye asla hayır denilemeyecek bir miras bırakmıştır. Gayri meşru birbirine hiçbir açıdan benzemeyen bu kişiler ise babalarının mirasını almak istemektedir. Lakin ortada şöyle çok önemli bir sorun vardır.

Baba Parası Filmi IMDBÖlen babalarının mirasını, babalarının vasiyeti gereğince sadece bir kişi alabilecektir. Orada da bir koşul vardır. O koşul da garip bir durum olmakla beraber içlerinde en kötü olanı. İşte Baba Parası filminde konu tam olarak burada başlar ve birbirinden komik olaylar cereyan etmeye başlar. Babaları mirasını özel bir kasaya koymuştur ve şifresini de kimseye söylememiştir.
Şifreyi bulabilmek başlı başına bir yetenek istemektedir. Kötü, düzenbaz, sahtekar olmak gibi vasıfları gerektiren bir durum vardır. Yani mirası alacak kişi biraz da babaya benzeyen bir kişi olacaktır. İşte tam da bu noktada kardeşler arasında son derece kıyasıya bir rekabet başlar. Film aynı zamanda para için insanların ne kadar ileriye gidebilir o sorunun da yanıtı vermektedir. Baba Parası Filmi IMDB puanı, 4,6 olarak puanlanmıştır.

Baba Parası Filminin Oyuncuları


Baba Parası oyuncular noktasında da son derece dikkat çekiyor. Filmin başrollerinde uzun yıllardır birçok filmde başarılı işe imza atan Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisi geliyor. Bunun yanında filmin diğer önemli olan rollerinde yer alan isimler ise Devrim Yakut gibi alanında son derece başarılı ve önemli bir kadın aktris, yine ünlü ve önemli bir oyuncu olan Rasim Öztekin ve yeni neslin gözdesi olan Yağmur Tanrısevsin. Ayrıca yerli filmler izle kategorimizden baba parası izle dışında yerli Türk filmler izleyebilirsiniz.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

7 yorum