20 Görüntülenme
Amerikan Celladı 2019 izle
5,9 IMDB Puanı

Amerikan Celladı 2019 izle

Oyuncular Donald Sutherland, Vincent Kartheiser, Oliver Dennis

Amerikan Celladı 2019


Amerikan celladı izle, 2019 yapımı korku filmi Amerikan Celladı Türkçe dublaj ve altyazılı full hd donmadan yüksek kalitede izle.Günümüzde internet hayatın önemli bir parçasını oluşturmakta olup pek çok insan zamanının büyük bir kısmını burada geçirir. İnternet üzerinden hemen hemen her şeyin yapılabildiği bir dönem yaşanıyor. Bir bilgiye ulaşmak, sipariş vermek ve hatta arkadaş edinmek oldukça kolay hale gelmiştir. Peki, bu kadar çok işlevi olan bir şeyin tamamen zararsız olduğu düşünülebilir mi? Amerikan celladı 2019 konusu itibariyle bu soruya cevap aramaktadır.
İnternetteki gizli tehdide dikkat çekmek isteyen yapımda bir gün kimliğini gizleyen bir adam iki kişiyi kaçırır. Kimliği konusunda oldukça gizemli davranan bu adam, kaçırdığı kişilerle birlikte sosyal medya üzerinden yayın yapmaya başlar. Bu yayında da gün bitmeden kaçırdığı insanlardan bir tanesi öldüreceğini açıklar. Böylece büyük bir yüzleşme başlamış olacaktır.

Amerikan Celladı Vermek İstediği Mesaj


Kimliğini açıklamayan saldırganın amacı büyük bir duruşma oluşturmak ve bunu canlı yayında insanlara göstermektir. Bu kimliği belirsiz kişinin kaçırmış olduğu insanlar geçmiş yaşamlarında üstü örtülen bir suçun parçaları olmuştur. Yetkililer kurtarma için bazı ipuçları ararken neler döndüğünü yavaş yavaş anlamaya başlayacaktır.
Kaçıran kişi, dünyanın her yerinden canlı yayınına katılım sağlayan internet kullanıcılarını birer yargıç ve jüri olarak kullanmaktadır. Böylece iki kurbanın da hayatları çok geniş bir yelpazeye yayılım göstermiş olan insanların avuçları arasına bırakılmış olur. Bodrum katında zincirlerle bağlanmış iki adam burada sanık konumunda, adeta mahkeme salonunun kararını çaresizce beklemektedir.

Amerikan Celladı Filminin En Dikkat Çekici Sahneleri


Gerilim türündeki bu filmde insanların kendi içlerindeki karanlıkla yüzleşecekleri pek çok vurucu sahne yer almaktadır. Saldırgan kişinin kaçırdığı kişileri ve olayları canlı yayında yayınlaması ve olabildiğince çok kişiye ulaşmasını istemesinin sebebi ise saklı gerçeklerin ortaya çıkarak pek çok insana ulaşmasını sağlamaktır. Film Amerikan celladı 2019 izle platformlarından kolayca seyredilebilir.
Geçmişte kalan bir suçun yeniden değerlendirilmesinin ve bu sırada da sosyal medyanın gücü üzerine oldukça etkileyici bir yapım, cezasını çekmeyen iki suçlunun bambaşka bir mahkemede yargılanmasını anlatır. Bu ilginç yayın ve mahkeme tüm dünyada merakla takip edilmeye başlanır. Canlı yayını izleyen kişiler ceza kesmeden önce yetkililer saldırganı bulup bu gösteriye bir son vermeyi başarabilecekler midir?

Amerikan Celladı Efsane Oyuncuları


Dikkat çekiciliği ve anlatmak istedikleriyle dikkat çeken Amerikan celladı 2019 oyuncular açısından da iyi tercihler yapmıştır.
Donald Mcnichol Sutherland
Donald Mcnichol Sutherland, başrolde olup Kanada’nın itibarlı oyuncuları arasında yer almaktadır. Çok yönlü olması ve üretkenliği bakımından pek çok eleştirmenin en iyi oyuncular arasında saydığı bir isimdir.
Vincent Kartheiser
Amerikan bir oyuncu olarak kariyerine devam eden Vincent, Mad Man ve Angel dizilerindeki rolleriyle tanınmaktadır. Filmde önemli bir ağırlığı vardır.
Oliver Dennis
Başarılı bir aktör olan Oliver bu filmden önceki yıllarda Slingsand Arrows ve Don’t Get Killed in Alaska filmleriyle dikkatleri çekmiştir.
Paul Braunstein
Kanadalı aktör popüler Train 48 yılında canlandırdığı komik Jonny McLaughlin karakteri ile parlamıştır.İnternet yakın çağın olmazsa olmaz önemli bir unsurudur. Önemli bir bilgiye bu kadar kolay ulaşır hale gelmek, bunun zararları olmayacağını düşünmek naiflik değil midir? sosyal medyada canlı yayın yapmaya başlar ve gün bitmeden önce kaçırdığı kişilerden birini öldüreceğini açıklar.

Resimler 2